Pdg1130/03 | Kasavu Delft - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1130-03 |
| Pattern Name | Kasavu Delft |
| WEIGHT GSM | 175 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 53.5cm (21") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1130/03 | Kasavu Delft - Designer Guild Wallpaper
Pdg1130/03 | Kasavu Delft - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1130-03 |
| Pattern Name | Kasavu Delft |
| WEIGHT GSM | 175 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 53.5cm (21") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1130-03 |
| Pattern Name | Kasavu Delft |
| WEIGHT GSM | 175 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 53.5cm (21") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Modern |












