Pdg1131/02 | Minakari Rosewood - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1131-02 |
| Pattern Name | Minakari Rosewood |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1131/02 | Minakari Rosewood - Designer Guild Wallpaper
Pdg1131/02 | Minakari Rosewood - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1131-02 |
| Pattern Name | Minakari Rosewood |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Floral |
Original: $562.80
-65%$562.80
$196.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1131-02 |
| Pattern Name | Minakari Rosewood |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Floral |
















