Pdg1134/01 | Bandipur Sky - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1134-01 |
| Pattern Name | Bandipur Sky |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1134/01 | Bandipur Sky - Designer Guild Wallpaper
Pdg1134/01 | Bandipur Sky - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1134-01 |
| Pattern Name | Bandipur Sky |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
Original: $868.00
-65%$868.00
$303.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1134-01 |
| Pattern Name | Bandipur Sky |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trees |












