Pdg1139/01 | Tarbana Damask Linen - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1139-01 |
| Pattern Name | Tarbana Damask Linen |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1139/01 | Tarbana Damask Linen - Designer Guild Wallpaper
Pdg1139/01 | Tarbana Damask Linen - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1139-01 |
| Pattern Name | Tarbana Damask Linen |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Original: $488.60
-65%$488.60
$171.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1139-01 |
| Pattern Name | Tarbana Damask Linen |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Floral |












