Pdg1140/01 | Achara Shell - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1140-01 |
| Pattern Name | Achara Shell |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1140/01 | Achara Shell - Designer Guild Wallpaper
Pdg1140/01 | Achara Shell - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1140-01 |
| Pattern Name | Achara Shell |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1140-01 |
| Pattern Name | Achara Shell |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Geometric |












