Pdg1143/01 | Chennai Fuchsia - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1143-01 |
| Pattern Name | Chennai Fuchsia |
| WEIGHT GSM | 225 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 53cm (20 3/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1143/01 | Chennai Fuchsia - Designer Guild Wallpaper
Pdg1143/01 | Chennai Fuchsia - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1143-01 |
| Pattern Name | Chennai Fuchsia |
| WEIGHT GSM | 225 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 53cm (20 3/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Plaid |
Original: $561.40
-65%$561.40
$196.49Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1143-01 |
| Pattern Name | Chennai Fuchsia |
| WEIGHT GSM | 225 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 53cm (20 3/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Plaid |












