Pdg1143/05 | Chennai Chocolate - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1143-05 |
| Pattern Name | Chennai Chocolate |
| WEIGHT GSM | 225 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 53cm (20 3/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1143/05 | Chennai Chocolate - Designer Guild Wallpaper
Pdg1143/05 | Chennai Chocolate - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1143-05 |
| Pattern Name | Chennai Chocolate |
| WEIGHT GSM | 225 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 53cm (20 3/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1143-05 |
| Pattern Name | Chennai Chocolate |
| WEIGHT GSM | 225 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 53cm (20 3/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Plaid |
















