Pdg1147/06 | Shaqui - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1147-06 |
| Pattern Name | Shaqui |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Global |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1147/06 | Shaqui - Designer Guild Wallpaper
Pdg1147/06 | Shaqui - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1147-06 |
| Pattern Name | Shaqui |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Global |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1147-06 |
| Pattern Name | Shaqui |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Global |












