Pdg1148/03 | Fleur D'Assam - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1148-03 |
| Pattern Name | Fleur D'Assam |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1148/03 | Fleur D'Assam - Designer Guild Wallpaper
Pdg1148/03 | Fleur D'Assam - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1148-03 |
| Pattern Name | Fleur D'Assam |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Floral |
Original: $184.80
-65%$184.80
$64.68Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1148-03 |
| Pattern Name | Fleur D'Assam |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Floral |
















