Pdg1150/05 | Jaal - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1150-05 |
| Pattern Name | Jaal |
| WEIGHT GSM | 110 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Trellis |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1150/05 | Jaal - Designer Guild Wallpaper
Pdg1150/05 | Jaal - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1150-05 |
| Pattern Name | Jaal |
| WEIGHT GSM | 110 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Trellis |
Original: $194.60
-65%$194.60
$68.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1150-05 |
| Pattern Name | Jaal |
| WEIGHT GSM | 110 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Trellis |












