Pdg1151/02 | Pergola Trellis - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1151-02 |
| Pattern Name | Pergola Trellis |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Neutral |
| Theme | Trellis |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1151/02 | Pergola Trellis - Designer Guild Wallpaper
Pdg1151/02 | Pergola Trellis - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1151-02 |
| Pattern Name | Pergola Trellis |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Neutral |
| Theme | Trellis |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1151-02 |
| Pattern Name | Pergola Trellis |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Neutral |
| Theme | Trellis |












