Pdg1152/02 | Fleur Orientale - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1152-02 |
| Pattern Name | Fleur Orientale |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1152/02 | Fleur Orientale - Designer Guild Wallpaper
Pdg1152/02 | Fleur Orientale - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1152-02 |
| Pattern Name | Fleur Orientale |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Original: $464.80
-65%$464.80
$162.68Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1152-02 |
| Pattern Name | Fleur Orientale |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Floral |












