Pdg1163/06 | Shoshi - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1163-06 |
| Pattern Name | Shoshi |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Ombre |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1163/06 | Shoshi - Designer Guild Wallpaper
Pdg1163/06 | Shoshi - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1163-06 |
| Pattern Name | Shoshi |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Ombre |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1163-06 |
| Pattern Name | Shoshi |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Ombre |
















