Pdg1163/07 | Shoshi - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1163-07 |
| Pattern Name | Shoshi |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27.5591") |
| Repeat CM (INS) | 300 |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Ombre |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1163/07 | Shoshi - Designer Guild Wallpaper
Pdg1163/07 | Shoshi - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1163-07 |
| Pattern Name | Shoshi |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27.5591") |
| Repeat CM (INS) | 300 |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Ombre |
Original: $464.80
-65%$464.80
$162.68Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1163-07 |
| Pattern Name | Shoshi |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27.5591") |
| Repeat CM (INS) | 300 |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Ombre |












