Pdg1173/01 | Bouquet De Roses - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1173-01 |
| Pattern Name | Bouquet De Roses |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27.5591") |
| Repeat CM (INS) | 300 |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1173/01 | Bouquet De Roses - Designer Guild Wallpaper
Pdg1173/01 | Bouquet De Roses - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1173-01 |
| Pattern Name | Bouquet De Roses |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27.5591") |
| Repeat CM (INS) | 300 |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
Original: $464.80
-65%$464.80
$162.68Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1173-01 |
| Pattern Name | Bouquet De Roses |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27.5591") |
| Repeat CM (INS) | 300 |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |












