Pdg1186/01 | Bois De Bouleau Grasscloth Scene 2 - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1186-01 |
| Pattern Name | Bois De Bouleau Grasscloth Scene 2 |
| WEIGHT GSM | 200 |
| Width | 85cm (33.4646") |
| Repeat CM (INS) | 300 |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1186/01 | Bois De Bouleau Grasscloth Scene 2 - Designer Guild Wallpaper
Pdg1186/01 | Bois De Bouleau Grasscloth Scene 2 - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1186-01 |
| Pattern Name | Bois De Bouleau Grasscloth Scene 2 |
| WEIGHT GSM | 200 |
| Width | 85cm (33.4646") |
| Repeat CM (INS) | 300 |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
Original: $1,384.60
-65%$1,384.60
$484.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1186-01 |
| Pattern Name | Bois De Bouleau Grasscloth Scene 2 |
| WEIGHT GSM | 200 |
| Width | 85cm (33.4646") |
| Repeat CM (INS) | 300 |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trees |












