Pdg1187/01 | Brocart Decoratif Grasscloth - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1187-01 |
| Pattern Name | Brocart Decoratif Grasscloth |
| WEIGHT GSM | 200 |
| Width | 85cm (33.4646") |
| Repeat CM (INS) | 300 |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1187/01 | Brocart Decoratif Grasscloth - Designer Guild Wallpaper
Pdg1187/01 | Brocart Decoratif Grasscloth - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1187-01 |
| Pattern Name | Brocart Decoratif Grasscloth |
| WEIGHT GSM | 200 |
| Width | 85cm (33.4646") |
| Repeat CM (INS) | 300 |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1187-01 |
| Pattern Name | Brocart Decoratif Grasscloth |
| WEIGHT GSM | 200 |
| Width | 85cm (33.4646") |
| Repeat CM (INS) | 300 |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |












