Pdg1206/01 | Celadon Vase - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1206-01 |
| Pattern Name | Celadon Vase |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27.5591") |
| Repeat CM (INS) | 300 (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1206/01 | Celadon Vase - Designer Guild Wallpaper
Pdg1206/01 | Celadon Vase - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1206-01 |
| Pattern Name | Celadon Vase |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27.5591") |
| Repeat CM (INS) | 300 (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1206-01 |
| Pattern Name | Celadon Vase |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27.5591") |
| Repeat CM (INS) | 300 (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Floral |












