S3719 Stone | Diamond/Ogee, Grey - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Select Greenhouse Fabric Item S3719 Stone. Enjoy this dazzling Fabric. Cuttings available always. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3719 Stone |
| Width | 56" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 58.67% Polyester, 41.33% Cotton |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Color | Grey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S3719 Stone | Diamond/Ogee, Grey - Greenhouse Fabric
S3719 Stone | Diamond/Ogee, Grey - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Select Greenhouse Fabric Item S3719 Stone. Enjoy this dazzling Fabric. Cuttings available always. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3719 Stone |
| Width | 56" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 58.67% Polyester, 41.33% Cotton |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Color | Grey |
$44.80
Original: $128.00
-65%S3719 Stone | Diamond/Ogee, Grey - Greenhouse Fabric—
$128.00
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Select Greenhouse Fabric Item S3719 Stone. Enjoy this dazzling Fabric. Cuttings available always. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3719 Stone |
| Width | 56" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 58.67% Polyester, 41.33% Cotton |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Color | Grey |











