S3726 Pebble | Diamond/Ogee, Grey - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Purchase Greenhouse Fabric SKU S3726 Pebble. Enjoy this impressive Fabric. Samples available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3726 Pebble |
| Width | 57" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 67.34% Polyester, 32.66% Polyester (Uv) |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Color | Grey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S3726 Pebble | Diamond/Ogee, Grey - Greenhouse Fabric
S3726 Pebble | Diamond/Ogee, Grey - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Purchase Greenhouse Fabric SKU S3726 Pebble. Enjoy this impressive Fabric. Samples available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3726 Pebble |
| Width | 57" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 67.34% Polyester, 32.66% Polyester (Uv) |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Color | Grey |
$98.00
S3726 Pebble | Diamond/Ogee, Grey - Greenhouse Fabric—
$98.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Purchase Greenhouse Fabric SKU S3726 Pebble. Enjoy this impressive Fabric. Samples available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3726 Pebble |
| Width | 57" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 67.34% Polyester, 32.66% Polyester (Uv) |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Color | Grey |











