S3734 Mystic | Diamond/Ogee, Grey - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric Item# S3734 Mystic. Enjoy this popular Fabric. Memo available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3734 Mystic |
| Width | 56" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 58.67% Polyester, 41.33% Cotton |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Color | Grey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S3734 Mystic | Diamond/Ogee, Grey - Greenhouse Fabric
S3734 Mystic | Diamond/Ogee, Grey - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric Item# S3734 Mystic. Enjoy this popular Fabric. Memo available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3734 Mystic |
| Width | 56" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 58.67% Polyester, 41.33% Cotton |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Color | Grey |
$128.00
S3734 Mystic | Diamond/Ogee, Grey - Greenhouse Fabric—
$128.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric Item# S3734 Mystic. Enjoy this popular Fabric. Memo available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3734 Mystic |
| Width | 56" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 58.67% Polyester, 41.33% Cotton |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Color | Grey |











