S7389 Madder | Botanical, Red - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7389 Madder |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Cotton, 35% Viscose, 15% Linen |
| Theme | Botanical |
| Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7389 Madder | Botanical, Red - Greenhouse Fabric
S7389 Madder | Botanical, Red - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7389 Madder |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Cotton, 35% Viscose, 15% Linen |
| Theme | Botanical |
| Color | Red |
Original: $98.00
-65%$98.00
$34.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7389 Madder |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Cotton, 35% Viscose, 15% Linen |
| Theme | Botanical |
| Color | Red |


















