S7443 Linen | Botanical, Grey - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7443 Linen |
| Width | 52" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Polyester, 50% Cotton (Embroidery: 100% Viscose) |
| Theme | Botanical |
| Color | Grey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7443 Linen | Botanical, Grey - Greenhouse Fabric
S7443 Linen | Botanical, Grey - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7443 Linen |
| Width | 52" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Polyester, 50% Cotton (Embroidery: 100% Viscose) |
| Theme | Botanical |
| Color | Grey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7443 Linen |
| Width | 52" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Polyester, 50% Cotton (Embroidery: 100% Viscose) |
| Theme | Botanical |
| Color | Grey |


















