S7571 Cream | Botanical, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7571 Cream |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 52% Polyester, 48% Cotton (Embroidery: 100% Polyester) |
| Theme | Botanical |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7571 Cream | Botanical, Blue - Greenhouse Fabric
S7571 Cream | Botanical, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7571 Cream |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 52% Polyester, 48% Cotton (Embroidery: 100% Polyester) |
| Theme | Botanical |
| Color | Blue |
Original: $98.00
-65%$98.00
$34.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7571 Cream |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 52% Polyester, 48% Cotton (Embroidery: 100% Polyester) |
| Theme | Botanical |
| Color | Blue |


















