S7645 Charcoal | Check/Plaid, Brown - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7645 Charcoal |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Check/Plaid |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7645 Charcoal | Check/Plaid, Brown - Greenhouse Fabric
S7645 Charcoal | Check/Plaid, Brown - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7645 Charcoal |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Check/Plaid |
| Color | Brown |
Original: $128.00
-65%$128.00
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7645 Charcoal |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Check/Plaid |
| Color | Brown |














