Sc16454M0003 | Rhododendron | Outdoor, Coral On Aqua - Scalamandre Fabric
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SC16454M0003 |
| Pattern Name | Rhododendron | Outdoor |
| Collection | Coast To Coast |
| Width | 54" |
| Match | STRAIGHT |
| Pattern Repeat Length | 24.5" |
| Pattern Repeat Width | 26.75" |
| FIBER CONTENT | 100% SOLUTION DYED POLYESTER |
| END-USE QUALITY | HEAVY DUTY |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Sc16454M0003 | Rhododendron | Outdoor, Coral On Aqua - Scalamandre Fabric
Sc16454M0003 | Rhododendron | Outdoor, Coral On Aqua - Scalamandre Fabric
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SC16454M0003 |
| Pattern Name | Rhododendron | Outdoor |
| Collection | Coast To Coast |
| Width | 54" |
| Match | STRAIGHT |
| Pattern Repeat Length | 24.5" |
| Pattern Repeat Width | 26.75" |
| FIBER CONTENT | 100% SOLUTION DYED POLYESTER |
| END-USE QUALITY | HEAVY DUTY |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SC16454M0003 |
| Pattern Name | Rhododendron | Outdoor |
| Collection | Coast To Coast |
| Width | 54" |
| Match | STRAIGHT |
| Pattern Repeat Length | 24.5" |
| Pattern Repeat Width | 26.75" |
| FIBER CONTENT | 100% SOLUTION DYED POLYESTER |
| END-USE QUALITY | HEAVY DUTY |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |


















