Si25834 | Signature Textures 3, Huntsman Mushroom - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | SI25834 |
| Pattern Name | Huntsman Mushroom |
| Collection | Signature Textures 3 |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 12.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57.3 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Si25834 | Signature Textures 3, Huntsman Mushroom - York Wallpaper
Si25834 | Signature Textures 3, Huntsman Mushroom - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | SI25834 |
| Pattern Name | Huntsman Mushroom |
| Collection | Signature Textures 3 |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 12.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57.3 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Geometric |
Original: $153.00
-65%$153.00
$53.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | SI25834 |
| Pattern Name | Huntsman Mushroom |
| Collection | Signature Textures 3 |
| Width | 20.9" |
| Match | Straight |
| Repeat | 12.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57.3 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Geometric |
















