Si26148 | Artisan Studio, Loom Green - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | SI26148 |
| Pattern Name | Loom Green |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 20.8" |
| Match | Random |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57 square feet |
| Color | Green |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Si26148 | Artisan Studio, Loom Green - York Wallpaper
Si26148 | Artisan Studio, Loom Green - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | SI26148 |
| Pattern Name | Loom Green |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 20.8" |
| Match | Random |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57 square feet |
| Color | Green |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | SI26148 |
| Pattern Name | Loom Green |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 20.8" |
| Match | Random |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57 square feet |
| Color | Green |
| Theme | Solid |












