Sl27566 | Classic Silks 2, Neutral Damask - Norwall Wallpaper
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | SL27566 |
| Collection | Classic Silks 2 |
| Width | 20.7" |
| Match | Straight Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | 2.625" / 6.6cm |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sq. ft. |
| Yards Per Single Roll | 10.9 yds |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Neutral |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Sl27566 | Classic Silks 2, Neutral Damask - Norwall Wallpaper
Sl27566 | Classic Silks 2, Neutral Damask - Norwall Wallpaper
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | SL27566 |
| Collection | Classic Silks 2 |
| Width | 20.7" |
| Match | Straight Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | 2.625" / 6.6cm |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sq. ft. |
| Yards Per Single Roll | 10.9 yds |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Neutral |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | SL27566 |
| Collection | Classic Silks 2 |
| Width | 20.7" |
| Match | Straight Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | 2.625" / 6.6cm |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sq. ft. |
| Yards Per Single Roll | 10.9 yds |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Neutral |
| Theme | Damask |
















