T10380 | Harrison, Brown - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T10380 |
| Pattern Name | Harrison |
| Collection | Grasscloth Resource 7 |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Paperweave and Linen on Non Woven |
| Single Roll Area | 54.00 sq/ft (5.02 sq m) |
| Single Roll Length | 6 yd (5.49 m) |
| Double Roll Area | 108.00 sq/ft (10.03 sq m) |
| Double Roll Length | 12 yd (10.97 m) |
| Color | Brown |
| Theme | Fabric Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

T10380 | Harrison, Brown - Thibaut Wallpaper
T10380 | Harrison, Brown - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T10380 |
| Pattern Name | Harrison |
| Collection | Grasscloth Resource 7 |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Paperweave and Linen on Non Woven |
| Single Roll Area | 54.00 sq/ft (5.02 sq m) |
| Single Roll Length | 6 yd (5.49 m) |
| Double Roll Area | 108.00 sq/ft (10.03 sq m) |
| Double Roll Length | 12 yd (10.97 m) |
| Color | Brown |
| Theme | Fabric Texture |
Original: $624.00
-65%$624.00
$218.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T10380 |
| Pattern Name | Harrison |
| Collection | Grasscloth Resource 7 |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Straight Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Paperweave and Linen on Non Woven |
| Single Roll Area | 54.00 sq/ft (5.02 sq m) |
| Single Roll Length | 6 yd (5.49 m) |
| Double Roll Area | 108.00 sq/ft (10.03 sq m) |
| Double Roll Length | 12 yd (10.97 m) |
| Color | Brown |
| Theme | Fabric Texture |
















