W0160/01 | Palacio, Grey Damask - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0160/01 |
| Pattern Name | Palacio |
| Collection | Clarke & Clarke Marianne Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 12.6" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0160/01 | Palacio, Grey Damask - Clarke And Clarke Wallpaper
W0160/01 | Palacio, Grey Damask - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0160/01 |
| Pattern Name | Palacio |
| Collection | Clarke & Clarke Marianne Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 12.6" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Damask |
Original: $177.98
-65%$177.98
$62.29Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0160/01 |
| Pattern Name | Palacio |
| Collection | Clarke & Clarke Marianne Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 12.6" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Damask |
















