W0200/02 | Cloud, Green Novelty - Clarke & Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke & Clarke |
| Pattern Number | W0200/02 |
| Pattern Name | Cloud |
| Collection | Mythica Wallcovering Emma J Shipley For C&C |
| Width | 81" |
| Vert. Repeat | 118" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | FOREST/TEAL WP |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0200/02 | Cloud, Green Novelty - Clarke & Clarke Wallpaper
W0200/02 | Cloud, Green Novelty - Clarke & Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke & Clarke |
| Pattern Number | W0200/02 |
| Pattern Name | Cloud |
| Collection | Mythica Wallcovering Emma J Shipley For C&C |
| Width | 81" |
| Vert. Repeat | 118" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | FOREST/TEAL WP |
| Theme | Novelty |
Original: $1,190.70
-65%$1,190.70
$416.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke & Clarke |
| Pattern Number | W0200/02 |
| Pattern Name | Cloud |
| Collection | Mythica Wallcovering Emma J Shipley For C&C |
| Width | 81" |
| Vert. Repeat | 118" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | FOREST/TEAL WP |
| Theme | Novelty |












