W4325-611 | Kravet Design, Brown Diamond - Kravet Design Wallpaper - W4325.611.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4325.611.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Modern Wallcovering |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 26.3" |
| Horz. Repeat | 34" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 80%;COTTON - 20% |
| Finish | PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Brown |
| Theme | Diamond |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4325-611 | Kravet Design, Brown Diamond - Kravet Design Wallpaper - W4325.611.0
W4325-611 | Kravet Design, Brown Diamond - Kravet Design Wallpaper - W4325.611.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4325.611.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Modern Wallcovering |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 26.3" |
| Horz. Repeat | 34" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 80%;COTTON - 20% |
| Finish | PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Brown |
| Theme | Diamond |
| Notes | 0 |
Original: $308.70
-65%$308.70
$108.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4325.611.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Modern Wallcovering |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 26.3" |
| Horz. Repeat | 34" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 80%;COTTON - 20% |
| Finish | PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Brown |
| Theme | Diamond |
| Notes | 0 |
















