W4326-6116 | Kravet Design, Brown Plaid - Kravet Design Wallpaper - W4326.6116.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4326.6116.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Studio Collection Ii |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 12.6" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 80%;ACRYLIC LATEX - 20% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Brown |
| Theme | Plaid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4326-6116 | Kravet Design, Brown Plaid - Kravet Design Wallpaper - W4326.6116.0
W4326-6116 | Kravet Design, Brown Plaid - Kravet Design Wallpaper - W4326.6116.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4326.6116.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Studio Collection Ii |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 12.6" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 80%;ACRYLIC LATEX - 20% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Brown |
| Theme | Plaid |
| Notes | 0 |
Original: $130.65
-65%$130.65
$45.73Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4326.6116.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Studio Collection Ii |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 12.6" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 80%;ACRYLIC LATEX - 20% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Brown |
| Theme | Plaid |
| Notes | 0 |
















