W4331-530 | Kravet Design, Green Trees - Kravet Design Wallpaper - W4331.530.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4331.530.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Studio Collection Ii |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 75%;ACRYLIC - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4331-530 | Kravet Design, Green Trees - Kravet Design Wallpaper - W4331.530.0
W4331-530 | Kravet Design, Green Trees - Kravet Design Wallpaper - W4331.530.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4331.530.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Studio Collection Ii |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 75%;ACRYLIC - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
| Notes | 0 |
Original: $119.93
-65%$119.93
$41.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4331.530.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Studio Collection Ii |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 75%;ACRYLIC - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
| Notes | 0 |












