W4356-12 | Raffia Wp, Brown Textured - Kravet Couture Wallpaper - W4356.12.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4356.12.0 |
| Pattern Name | Raffia Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | RAFFIA - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Brown |
| Theme | Textured |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4356-12 | Raffia Wp, Brown Textured - Kravet Couture Wallpaper - W4356.12.0
W4356-12 | Raffia Wp, Brown Textured - Kravet Couture Wallpaper - W4356.12.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4356.12.0 |
| Pattern Name | Raffia Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | RAFFIA - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Brown |
| Theme | Textured |
| Notes | 0 |
Original: $566.92
-65%$566.92
$198.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4356.12.0 |
| Pattern Name | Raffia Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | RAFFIA - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Brown |
| Theme | Textured |
| Notes | 0 |
















