W4396-6 | Kravet Design, Brown Stripes - Kravet Design Wallpaper - W4396.6.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4396.6.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Modern Wallcovering |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 12.6" |
| Horz. Repeat | 34" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | RAFFIA - 100% |
| Finish | PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Brown |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4396-6 | Kravet Design, Brown Stripes - Kravet Design Wallpaper - W4396.6.0
W4396-6 | Kravet Design, Brown Stripes - Kravet Design Wallpaper - W4396.6.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4396.6.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Modern Wallcovering |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 12.6" |
| Horz. Repeat | 34" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | RAFFIA - 100% |
| Finish | PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Brown |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
Original: $406.35
-65%$406.35
$142.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4396.6.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Modern Wallcovering |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 12.6" |
| Horz. Repeat | 34" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | RAFFIA - 100% |
| Finish | PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Brown |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
















