W7901-02 | Byzance Foresta Olive/Gold - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7901-02 |
| Pattern Name | Byzance Foresta Olive/Gold |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) 4.68m² (5¾yd²) |
| Match | 160 |
| Repeat CM (INS) | 63 (24¾)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7901-02 | Byzance Foresta Olive/Gold - Osborne & Little Wallpaper
W7901-02 | Byzance Foresta Olive/Gold - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7901-02 |
| Pattern Name | Byzance Foresta Olive/Gold |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) 4.68m² (5¾yd²) |
| Match | 160 |
| Repeat CM (INS) | 63 (24¾)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7901-02 |
| Pattern Name | Byzance Foresta Olive/Gold |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) 4.68m² (5¾yd²) |
| Match | 160 |
| Repeat CM (INS) | 63 (24¾)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trees |












