W7903-03 | Byzance Shalimar Metallic Gold - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7903-03 |
| Pattern Name | Byzance Shalimar Metallic Gold |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) 4.68m² (5¾yd²) |
| Match | 167 |
| Repeat CM (INS) | 70 (27½)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7903-03 | Byzance Shalimar Metallic Gold - Osborne & Little Wallpaper
W7903-03 | Byzance Shalimar Metallic Gold - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7903-03 |
| Pattern Name | Byzance Shalimar Metallic Gold |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) 4.68m² (5¾yd²) |
| Match | 167 |
| Repeat CM (INS) | 70 (27½)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7903-03 |
| Pattern Name | Byzance Shalimar Metallic Gold |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) 4.68m² (5¾yd²) |
| Match | 167 |
| Repeat CM (INS) | 70 (27½)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Tropical |












