W7971-03 | Paramo Vinyls Abaca Celadon - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7971-03 |
| Pattern Name | Paramo Vinyls Abaca Celadon |
| WEIGHT GSM | 3.2 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27ins) |
| Match | 3.2 |
| Repeat CM (INS) | 26 (10¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7971-03 | Paramo Vinyls Abaca Celadon - Osborne & Little Wallpaper
W7971-03 | Paramo Vinyls Abaca Celadon - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7971-03 |
| Pattern Name | Paramo Vinyls Abaca Celadon |
| WEIGHT GSM | 3.2 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27ins) |
| Match | 3.2 |
| Repeat CM (INS) | 26 (10¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |
Original: $256.20
-65%$256.20
$89.67Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7971-03 |
| Pattern Name | Paramo Vinyls Abaca Celadon |
| WEIGHT GSM | 3.2 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27ins) |
| Match | 3.2 |
| Repeat CM (INS) | 26 (10¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |












