W7973-05 | Paramo Vinyls Bahia Emerald - Osborne & Little Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Buy Osborne & Little Wallpaper Pattern W7973-05 pattern name Paramo Vinyls Bahia Emerald color name Green. Enjoy this stylish wallpaper. Memo are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7973-05 |
| Pattern Name | Paramo Vinyls Bahia Emerald |
| WEIGHT GSM | 3.2 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27ins) |
| Match | 3.2 |
| Repeat CM (INS) | 34 (13⅓) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7973-05 | Paramo Vinyls Bahia Emerald - Osborne & Little Wallpaper
W7973-05 | Paramo Vinyls Bahia Emerald - Osborne & Little Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Buy Osborne & Little Wallpaper Pattern W7973-05 pattern name Paramo Vinyls Bahia Emerald color name Green. Enjoy this stylish wallpaper. Memo are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7973-05 |
| Pattern Name | Paramo Vinyls Bahia Emerald |
| WEIGHT GSM | 3.2 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27ins) |
| Match | 3.2 |
| Repeat CM (INS) | 34 (13⅓) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Solid |
$89.67
Original: $256.20
-65%W7973-05 | Paramo Vinyls Bahia Emerald - Osborne & Little Wallpaper—
$256.20
$89.67Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 11 Yard Roll.
Buy Osborne & Little Wallpaper Pattern W7973-05 pattern name Paramo Vinyls Bahia Emerald color name Green. Enjoy this stylish wallpaper. Memo are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7973-05 |
| Pattern Name | Paramo Vinyls Bahia Emerald |
| WEIGHT GSM | 3.2 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27ins) |
| Match | 3.2 |
| Repeat CM (INS) | 34 (13⅓) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Solid |












