W7980-11 | Alberti Bramante Stripe Moss - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7980-11 |
| Pattern Name | Alberti Bramante Stripe Moss |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ ins) |
| Match | 1.3 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7980-11 | Alberti Bramante Stripe Moss - Osborne & Little Wallpaper
W7980-11 | Alberti Bramante Stripe Moss - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7980-11 |
| Pattern Name | Alberti Bramante Stripe Moss |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ ins) |
| Match | 1.3 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7980-11 |
| Pattern Name | Alberti Bramante Stripe Moss |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ ins) |
| Match | 1.3 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |












