Ygl7009 | Natural Palette Resource, Handcrafted Paper Dark Taupe - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7009 |
| Pattern Name | Handcrafted Paper Dark Taupe |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper and Foil |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Ygl7009 | Natural Palette Resource, Handcrafted Paper Dark Taupe - Ronald Redding Wallpaper
Ygl7009 | Natural Palette Resource, Handcrafted Paper Dark Taupe - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7009 |
| Pattern Name | Handcrafted Paper Dark Taupe |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper and Foil |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Stripes |
Original: $131.75
-65%$131.75
$46.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7009 |
| Pattern Name | Handcrafted Paper Dark Taupe |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper and Foil |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Stripes |
















