Ygl7025 | Natural Palette Resource, Vegan Suede Taupe - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7025 |
| Pattern Name | Vegan Suede Taupe |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 55" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Polyester |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 110 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Special Effects |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Ygl7025 | Natural Palette Resource, Vegan Suede Taupe - Ronald Redding Wallpaper
Ygl7025 | Natural Palette Resource, Vegan Suede Taupe - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7025 |
| Pattern Name | Vegan Suede Taupe |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 55" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Polyester |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 110 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Special Effects |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7025 |
| Pattern Name | Vegan Suede Taupe |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 55" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Polyester |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 110 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Special Effects |
















