12108 | Tigress Midnight - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12108 |
| Pattern Name | Tigress Midnight |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 14" |
| Vertical Repeat | 25" |
| Content | 44% VISCOSE, 29% COTTON, 27% POLY |
| Double Rubs | 30,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Animal/Insect |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12108 | Tigress Midnight - Mag Fabric
12108 | Tigress Midnight - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12108 |
| Pattern Name | Tigress Midnight |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 14" |
| Vertical Repeat | 25" |
| Content | 44% VISCOSE, 29% COTTON, 27% POLY |
| Double Rubs | 30,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Animal/Insect |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12108 |
| Pattern Name | Tigress Midnight |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 14" |
| Vertical Repeat | 25" |
| Content | 44% VISCOSE, 29% COTTON, 27% POLY |
| Double Rubs | 30,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Animal/Insect |

















