68912 | Les Gazelles Au Bois, Chocolate - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 68912 |
| Pattern Name | Les Gazelles Au Bois |
| Collection | Rhythm In Motion |
| Width | 55 7/8" (142CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 28" (71CM) |
| Vertical Repeat | 41 3/8" (105CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 42% VISCOSE, 58% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Brown |
| Theme | Animal/Insect |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





68912 | Les Gazelles Au Bois, Chocolate - Schumacher Fabric
68912 | Les Gazelles Au Bois, Chocolate - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 68912 |
| Pattern Name | Les Gazelles Au Bois |
| Collection | Rhythm In Motion |
| Width | 55 7/8" (142CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 28" (71CM) |
| Vertical Repeat | 41 3/8" (105CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 42% VISCOSE, 58% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Brown |
| Theme | Animal/Insect |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 68912 |
| Pattern Name | Les Gazelles Au Bois |
| Collection | Rhythm In Motion |
| Width | 55 7/8" (142CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 28" (71CM) |
| Vertical Repeat | 41 3/8" (105CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 42% VISCOSE, 58% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Brown |
| Theme | Animal/Insect |
















