2023122.24.0 | Mille Fleur Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2023122.24.0 |
| Pattern Name | Mille Fleur Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 47" |
| Vert. Repeat | 23.95" |
| Horz. Repeat | 23.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Animal/Insect |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2023122.24.0 | Mille Fleur Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
2023122.24.0 | Mille Fleur Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2023122.24.0 |
| Pattern Name | Mille Fleur Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 47" |
| Vert. Repeat | 23.95" |
| Horz. Repeat | 23.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Animal/Insect |
Original: $406.35
-65%$406.35
$142.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2023122.24.0 |
| Pattern Name | Mille Fleur Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 47" |
| Vert. Repeat | 23.95" |
| Horz. Repeat | 23.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Animal/Insect |

















