S7549 Ivory | Animal/Insect, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7549 Ivory |
| Width | 51" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 NFPA 260 |
| Country of origin | India |
| Content | 52% Cotton, 48% Polyester (Embroidery: 100% Rayon) |
| Theme | Animal/Insect |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7549 Ivory | Animal/Insect, Green - Greenhouse Fabric
S7549 Ivory | Animal/Insect, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7549 Ivory |
| Width | 51" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 NFPA 260 |
| Country of origin | India |
| Content | 52% Cotton, 48% Polyester (Embroidery: 100% Rayon) |
| Theme | Animal/Insect |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7549 Ivory |
| Width | 51" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 NFPA 260 |
| Country of origin | India |
| Content | 52% Cotton, 48% Polyester (Embroidery: 100% Rayon) |
| Theme | Animal/Insect |
| Color | Green |

















