5003592 | Linyi Ground, Mist - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5003592 |
| Pattern Name | Linyi Ground |
| Color Name | Mist |
| Collection | Atelier |
| Width | 34 1/8" (87CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Match | RANDOM |
| Minimum Order Quantity | 8yds |
| Order Increments | 8yds |
| Roll Size | 8yds = 8 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Neutral |
| Theme | Fabric Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

5003592 | Linyi Ground, Mist - Schumacher Wallpaper
5003592 | Linyi Ground, Mist - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5003592 |
| Pattern Name | Linyi Ground |
| Color Name | Mist |
| Collection | Atelier |
| Width | 34 1/8" (87CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Match | RANDOM |
| Minimum Order Quantity | 8yds |
| Order Increments | 8yds |
| Roll Size | 8yds = 8 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Neutral |
| Theme | Fabric Texture |
Original: $59.50
-65%$59.50
$20.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5003592 |
| Pattern Name | Linyi Ground |
| Color Name | Mist |
| Collection | Atelier |
| Width | 34 1/8" (87CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Match | RANDOM |
| Minimum Order Quantity | 8yds |
| Order Increments | 8yds |
| Roll Size | 8yds = 8 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Neutral |
| Theme | Fabric Texture |





















