5016991 | Fly Fishing, Forest Green - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5016991 |
| Pattern Name | Fly Fishing |
| Color Name | Forest Green |
| Collection | A Country Life |
| Width | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 18" (46CM) |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Green |
| Theme | Nautical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




5016991 | Fly Fishing, Forest Green - Schumacher Wallpaper
5016991 | Fly Fishing, Forest Green - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5016991 |
| Pattern Name | Fly Fishing |
| Color Name | Forest Green |
| Collection | A Country Life |
| Width | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 18" (46CM) |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Green |
| Theme | Nautical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5016991 |
| Pattern Name | Fly Fishing |
| Color Name | Forest Green |
| Collection | A Country Life |
| Width | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 18" (46CM) |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Green |
| Theme | Nautical |




















